icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload

LIEBHERR - elita chladící techniky

Výrobní program firemní skupiny LIEBHERR nabízí špičkové výrobky v mnoha oblastech techniky. V odvětví domácích spotřebičů je LIEBHERR specialista na chlazení a mrazení. Nejvyšší úroveň chladicích a mrazicích spotřebičů je dosažena aplikací nejmodernějších postupů v oblasti chladicí techniky. Firma LIEBHERR byla založena Dr. Ing. E.H. Liebherrem v roce 1949. Celou firemní skupinu tvoří 130 společností s působností ve více než 50 zemích světa. Hlavním akcionářem firemní skupiny je rodina Liebherr, která vlastní 100% akcií. V roce 1955 byla zahájena výroba chladicích a mrazicích spotřebičů. V dnešní době patří LIEBHERR k vedoucím evropským výrobcům chladicí a mrazicí techniky. Vývoj chladící techniky LIEBHERR probíhá v Lienzu (Rakousko) a Bulle (Švýcarsko). Výroba chladicí a mrazicích výrobků probíhá v modernizovaných továrnách v Ochsenhausenu(Německo), Lienzu (Rakousko) a Radinovo (Bulharsko).
Chladící technika LIEBHERR se opírá základní pilíře: kvalita, design a inovace. LIEBHERR nabízí nejmodernější technologie, vysokou kvalitu a neotřelý design. Tyto vlastnosti jsou často oceňované jak ve spotřebitelských testech, tak odbornými porotami. V roce 1993 Liebherr jako první výrobce kompletně přebudoval svůj program na bezfreonové spotřebiče. Dnes jsou téměř všechna zařízení bezfreonová. Díky postupu nanášení vrstev, označení umělých hmot a následnému využití recyklovaných materiálů přispívá Liebherr k ještě větší nadstandartní míře ochrany životního prostředí.

Výrobky značky LIEBHERR najdete v těchto kategoriích: