0
phone_icon

724 147 096

email_icon

info@mctree.cz

icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload

SPOTŘEBIČE NA CELÝ ŽIVOT

Úvod / Značky

Výrobky značky LIEBHERR najdete v těchto kategoriích:

Chladničky

Mrazničky

Vinotéky

Humidory
Doporučené produkty

Jestli máte na kvalitu a ergonomii spotřebičů vysoké nároky, tak zaměřte svou pozornost na značku Liebherr. Její produkty jsou charakteristické inovativními technologiemi a energetickou úsporností —to vše zabaleno do krásného designu. U Liebherru vás rovněž potěší široká nabídka sortimentu.

Úspora energie bez kompromisů

Chcete platit méně a zároveň zbytečně nezatěžovat životní prostředí? Pak uvažujte o úsporné chladničce Liebherr. Ta šetří energii díky účinnější izolaci. Pomáhá také menší objem chladiva či úspornější kompresory. Chladničky Liebherr i přes nižší spotřebu energie chladí dokonale – o výkon se tedy bát nemusíte.

Technologie BioFresh udrží vaše jídlo čerstvé až třikrát déle

Chladnička Liebherr dokáže výrazně prodloužit trvanlivost čerstvých potravin, a to díky funkci BioFresh. V zásuvkách vytváří vhodné podmínky právě pro skladování tohoto typu potravin. Tajemstvím je udržování stálé teploty těsně nad 0 °C a také ideální vlhkosti. Díky tomu vydrží jídlo třikrát déle čerstvé a zachová si svou chuť a živiny.

Šetrné zmrazení potravin, to je technologie SuperFrost

Funkce SuperFrost umožní rychlé a efektivní zmrazení čerstvých potravin. Právě díky vysoké rychlosti mrazení si potraviny zachovají více vitamínů a živin, ale také čerstvou chuť. Strmý pokles teploty na -32 °C prudce sníží teplotu obsahu, což vede k omezení nežádoucího krystalizačního efektu vody uvnitř potravin. Ty si tak zachovají maximum nutričních látek.