icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload

NIVONA

Na počátku značky NIVONA byla nejprve jen myšlenka. Zakladatelé Peter Wildner, Thomas Meier a Hans Errmann pracovali společně v Norimberku u velkého, známého výrobce domácích spotřebičů a byli frustrovaní. Skvělé nové automatické kávovary vyráběli pouze Švýcaři nebo Italové. A to chtěli změnit.
Po více než roce příprav zrealizovali v roce 2005 jejich nápad a vizi a vdechli život značce NIVONA. Sympatická alternativa k obvyklým kávovarům: skvělá, prvotřídní kvalita za férové ceny. S dlouhou životností a elegantním designem. Snadná, intuitivní obsluha a čištění. Přitom vybírali každou jednotlivou součástku, inovovali ji a neustále zdokonalovali. Dokud nepředstavili svoji první kolekci ve specializovaném obchodě.
NIVONA se odlišila hned od začátku. Důsledně vysokou kvalitou strojů, přihlášením se ke specializovaným obchodům, velmi ceněným rychlým a vstřícným servisem a neobvyklou komunikací.
Tmavě červené balení znázorňující slastiplné milovníky kávy upoutaly hned od začátku pozornost. Ryzí požitek z kávy. Inovativní, překvapivý, slastiplný, smyslný. Logo zrnka NIVONA, typický svět barev, jazyk, kvalita - to vše NIVONA důsledně dodržuje a inovuje. Doposud. Sympatická skupinka z Norimberku se v uplynulých letech rozrostla na 24 pracovníků. Všichni milují dobrou kávu a neustále rozvíjejí kulturu produktů a kávy.

Výrobky značky NIVONY najdete v těchto kategoriích: