Novinka | McTREE.cz
0
icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload

Společnost Liebherr- Hausgeräte získala ocenění Red Dot Award 2018

publikováno 24. 04. 2018

Ochsenhausen (Německo), 2018 – Expertní komise s mezinárodním zastoupením složená z tvůrců, profesorů designu a odborných novinářů vybírala z více než 5 000 přihlášek a udílela žádanou pečeť kvality za kvalitu ztvárnění. Přesvědčit přitom dokázala kombinovaná chladnička s mrazničkou Liebherr CBNes 6256 a také vestavná vinotéka EWTdf 3553.

„Těší nás, že společnost Liebherr-Haushaltsgeräte zase jednou dokázala, jak moc důležité je u nás téma designu. Proto má pro nás ocenění Red Dot Award velký význam. Nabízíme řešení orientovaná na zákazníky v nadčasovém designu, podle naší zásady dosažení souladu mezi formou a funkcí. Klasický design dělá z našich spotřebičů designový vrchol v kuchyňském prostředí“, tolik Günther Sproll, vedoucí marketingu ve společnosti Liebherr-Haushaltsgeräte.

Kombinovaná chladnička s mrazničkou CBNes 6256 je zvlášť energeticky účinná a disponuje technologií BioFresh pro mimořádně dlouho trvající čerstvost potravin. S technologií NoFrost patří časově náročné odmrazování minulosti. Vestavná vinotéka k temperování vína EWTdf 3553 z řady Vinidor má dvě zóny na víno pro nezávislé temperování s přesností nastavení na stupně, v rozsahu od +5 °C do +20 °C, aby mohlo být červené víno, bílé víno a také šampaňské skladováno vždy při optimální konzumační teplotě.

U společnosti Liebherr-Haushaltsgeräte je úkolem designu přenášet klíčové hodnoty značky (kvalita, design a inovace) a umožnit je prožívat. Estetický a současný design se přitom samozřejmě vždy řídí funKčností, která je při vývoji výrobků na prvním místě. A konečně zejména díky specifickým designovým znakům, jako jsou tvary dveří, úchyty a provedení vnitřního vybavení, je možné výrobek jednoznačně přiřadit ke značce Liebherr, která výrobkům propůjčuje identitu a činí je tak jedinečnými.

Vítězné spotřebiče budou po dobu jednoho roku prezentovány v největším muzeu současného designu, v muzeu Red Dot v Essenu. Počátky Red Dot Award sahají až do roku 1954. V současnosti se řadí mezi celosvětově největší a nejrenomovanější designové soutěže.