0
phone_icon

724 147 096

email_icon

info@mctree.cz

icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload icon_hidden_for_preload
Mc Tree a.s. mctree_logo Contact Details:
Main address: Hlavní 238 250 89 Lázně Toušeň, Česká Republika ,
Tel:(420) 602 360 120, E-mail: obchodni(at)mctree.cz
Mc TREE - autorizovaný prodejce a servisní partner

Mc TREE - autorizovaný prodejce a servisní partner

Akciová společnost Mc TREE a.s. je autorizovaným prodejcem a servisním partnerem LIEBHERR, Perpetum, LORD, Nivona, Falmec a Schulthess v ČR.

Společnost vznikla v roce 1996, kdy začala působit na českém trhu a od roku 1998 zastupuje značku chlazení LIEBHERR i na Slovensku. Za tuto dobu si získala řadu spokojených klientů ze soukromé, komerční i veřejné sféry. Jsme plátci DPH.

Kontaktní údaje - napište, zavolejte, nebo přijďte k nám

Autorizovaný prodejce a servisní partner

LIEBHERR

Výrobní program firemní skupiny LIEBHERR nabízí špičkové výrobky v mnoha oblastech techniky. V odvětví domácích spotřebičů je LIEBHERR specialista na chlazení a mrazení. Nejvyšší úroveň chladicích a mrazicích spotřebičů je dosažena aplikací nejmodernějších postupů v oblasti chladicí techniky. Firma LIEBHERR byla založena Dr. Ing. E.H. Liebherrem v roce 1949. Celou firemní skupinu tvoří 130 společností s působností ve více než 50 zemích světa. Hlavním akcionářem firemní skupiny je rodina Liebherr, která vlastní 100% akcií. V roce 1955 byla zahájena výroba chladicích a mrazicích spotřebičů. V dnešní době patří LIEBHERR k vedoucím evropským výrobcům chladicí a mrazicí techniky. Vývoj chladící techniky LIEBHERR probíhá v Lienzu (Rakousko) a Bulle (Švýcarsko). Výroba chladicí a mrazicích výrobků probíhá v modernizovaných továrnách v Ochsenhausenu(Německo), Lienzu (Rakousko) a Radinovo (Bulharsko).

LIEBHERR - elita chladící techniky

Chladící technika LIEBHERR se opírá základní pilíře: kvalita, design a inovace. LIEBHERR nabízí nejmodernější technologie, vysokou kvalitu a neotřelý design. Tyto vlastnosti jsou často oceňované jak ve spotřebitelských testech, tak odbornými porotami. V roce 1993 Liebherr jako první výrobce kompletně přebudoval svůj program na bezfreonové spotřebiče. Dnes jsou téměř všechna zařízení bezfreonová. Díky postupu nanášení vrstev, označení umělých hmot a následnému využití recyklovaných materiálů přispívá Liebherr k ještě větší nadstandartní míře ochrany životního prostředí.

LORD

LORD: 5 - násobná garance

  1. Jistotu, že spotřebič zvládne vše, co od něj očekáváte: Bude mít takový výkon, který je k tomu nezbytný. Zvládne přesně tolik úkolů, kolik mu dáte. A vydrží pracovat tak dlouho, než výsledek dokončí. A to vám zaručuje, že úkol, který LORDovi zadáte, 100% splní.
  2. Jistotu, že neplýtváte ani energií, ani penězi: Při vývoji spotřebičů LORD pečlivě hlídáme, aby spotřeboval jen tolik energie, kolik je pro výsledek nezbytně nutné. A to vám zaručuje jistotu minimálních provozních nákladů.
  3. Jistotu, že nemarníme váš čas (a život): Spotřebiče LORD vyvíjíme proto, aby vám usnadnily život, nikoliv ho komplikovaly. Vyberete tedy úkol. Jednoduše jej zadáte. A LORD jej vykoná. Bez složitého nastavování, bez nejistoty a bez omylů.
  4. Jistotu, že neplatíte za zbytečnosti: Spotřebiče LORD neumí, co po nich nechcete... a jsme na to hrdí. O domácnost se vám tak budou starat přístroje, které umí vše, co potřebujete, ale nic dalšího. A vám to dává jistotu, že neplatíte zbytečně navíc za něco, co nevyužijete.
  5. Jistotu, že LORD vám vydrží spolehlivě sloužit: Při vývoji spotřebičů LORD dbáme na to, aby neobsahovaly zbytečné, neověřené či problematické materiály, díly nebo součásti. Stále sice inovujeme a zlepšujeme, všechny změny musí ale životnost a spolehlivost prodloužit, nikoliv ji krátit. Nám tento přístup zaručuje minimum reklamací a vám jistotu, že se na LORD můžete skutečně spolehnout.
Perpetum Schulthess

Schulthess

To jsou naše silné stránky Schulthess – a k nim se hlásíme a zavazujeme již více než 150 let. Inspirováni dlouholetými zkušenostmi a intenzivními aktivitami při vývoji a výzkumu ve Švýcarsku realizujeme s revolučními produkty a převratnými novinkami neustálou průkopnickou práci.

Schulthess patří k předním prodejcům strojů pro prádelny v sektoru živností a průmyslu. Dbáme na to, aby bylo naše know-how a rozsáhlé zkušenosti, společně s cennou zpětnou vazbou našich zákazníků, zahrnuty do vývoje a výroby inovačních produktů. Naši zákazníci pak profilují vždy z nejmodernějších a inovačních technologií praček, které trh nabízí. Je pro nás samozřejmostí, že jsou tyto přístroje konstruovány podle ekologických a energeticky úsporných hledisek.

Také nové profesionální pračky řad topLine, proLine a Industrial opět nastavují nové standardy. Rozšířením programů proficlean znovu vycházíme vstříc Vašim specifickým požadavkům. Přístroje topLine jsou přitom poprvé vybaveny inteligentním čidlem hmotnosti, které výrazně zvyšuje efektivnost jejich použití. S optimalizovanými dezinfeKčními programy Wet-Clean upevňuje firma Schulthess svou pozici lídra v oblasti systémových řešení na poli dezinfekce a hygieny.

NIVONA

NIVONA

Na počátku značky NIVONA byla nejprve jen myšlenka. Zakladatelé Peter Wildner, Thomas Meier a Hans Errmann pracovali společně v Norimberku u velkého, známého výrobce domácích spotřebičů a byli frustrovaní. Skvělé nové automatické kávovary vyráběli pouze Švýcaři nebo Italové. A to chtěli změnit.
Po více než roce příprav zrealizovali v roce 2005 jejich nápad a vizi a vdechli život značce NIVONA. Sympatická alternativa k obvyklým kávovarům: skvělá, prvotřídní kvalita za férové ceny. S dlouhou životností a elegantním designem. Snadná, intuitivní obsluha a čištění. Přitom vybírali každou jednotlivou součástku, inovovali ji a neustále zdokonalovali. Dokud nepředstavili svoji první kolekci ve specializovaném obchodě.

NIVONA se odlišila hned od začátku. Důsledně vysokou kvalitou strojů, přihlášením se ke specializovaným obchodům, velmi ceněným rychlým a vstřícným servisem a neobvyklou komunikací.

Tmavě červené balení znázorňující slastiplné milovníky kávy upoutaly hned od začátku pozornost. Ryzí požitek z kávy. Inovativní, překvapivý, slastiplný, smyslný. Logo zrnka NIVONA, typický svět barev, jazyk, kvalita - to vše NIVONA důsledně dodržuje a inovuje. Doposud. Sympatická skupinka z Norimberku se v uplynulých letech rozrostla na 24 pracovníků. Všichni milují dobrou kávu a neustále rozvíjejí kulturu produktů a kávy.

VESTFROST LOGO

VESTFROST

Zařízení Vestfrost byla poprvé uvedena na český trh v 90. letech. Později však společnost na nějaký čas z trhu zmizela, aby se o několik let později vrátila s novou a širší škálou produktů. Zařízení značky Vestfrost mají určité společné rysy: minimalistický design, pokročilé technologie a praktické funkce šité na míru, dle potřeb moderních spotřebitelů.

Fúze s Vestelem v roce 2008 byla milníkem ve vývoji společnosti. Vydláždila cestu dánské značce a umožnila jí rozšířit sortiment výrobků o další kategorie: trouby, sporáky, varné desky, pračky a myčky nádobí. Společnost Vestel, gigant v oboru domácích spotřebičů, poskytuje společnosti Vestfrost přístup k výrobním zdrojům a technologickým zařízením, které zaručují neustálý rozvoj značky Vestfrost a možnost rozšíření její produktové řady. Diverzifikovaná řada produktů přinesla výhody v podobě expanze značky na nové trhy. Od roku 2016 jsou produkty Vestfrost dostupné nejen v Dánsku, ale také ve Finsku, Švédsku, Norsku a Polsku.

Několik produktových řad Vestfrost je navrženo pro maximální komfort používání, který se vyznačuje vysoce kvalitními materiály a jednoduchými tvary. Spotřebiče ze série Retro se vyznačují propracovanými designovými detaily: stylizované rukojeti, aerodynamické tvary a zářivé barvy. Modely vinných chladičů se liší z hlediska designu a povrchové úpravy, ale všechny obsahují pokročilé technologie, které splňují potřeby nejnáročnějších zákazníků. Nejdůležitějším aspektem vestavěných spotřebičů je zase vnitřní prostor, to znamená uspořádání polic a dalších prvků, které usnadňují jejich užívání.